אבחונים בהתפתחות תינוקות

שעורים פרטיים והתפתחות תינוקות

שעורים פרטיים בהתפתחות תינוקות וילדים

מפגש אישי איתי למשך שעה הנערך לאחר מפגש האבחון.

המפגש מיועד לתינוקות/ילדים מגיל לידה עד שש שנים בעלי קושי או עיכוב התפתחותי כלשהו, או לתינוקות/ילדים אשר אתם ההורים מעוניינים לחזק פאן כלשהו בהתפתחותם הסנסומוטורית.

המפגש הוא מפגש בו אנו יחד מלמדים כיצד ניתן לעשות לבד את התהליך ולא עושים עבור התינוק/הילד את התהליך.

במהלך המפגש נתמקד בשלב ההתפתחותי בו נמצא התינוק/הילד ובקושי הספציפי שאובחן על ידי, במפגש האבחון, תוך התייחסות למצבו ההתפתחותי ומתן הדרכה,הכוונה מקצועית ותרגילים שיאפשרו שיפור ושינוי.

אחת המטרות העיקריות במפגשים אלו היא ללמד את התינוק/הילד דרך גירויים וסביבה את הדרך הנכונה להשלמת הלמידה ההתפתחותית הקודמת (החסרה לו). בנוסף יינתנו כלים ליצירת סביבה התפתחותית, התנהגותית המתאימה לשלב ההתפתחותי ולצרכי התינוק/הילד והמשפחה.

המפגש חייב להתקיים במסגרת נעימה ובטוחה לתינוק/לילד ולכם ההורים. אני מאמינה כי כאשר אתם ההורים מרגישים נינוחות ובטחון היכולת שלכם ללמוד גבוהה וכך גם עבור התינוק/הילד שלכם שהרי מטרתנו המשותפת בשיעור הינה למידה באווירה נעימה ובטוחה בדרך של משחק.

במהלך השיעור אנו משוחחים על תפיסת ההורות שלכם, על המסגרת בה נמצא התינוק/הילד וקושרים כל זאת להתפתחות, מבינים מה ניתן לעשות ביום- יום על מנת להגיע להתפתחות מרבית של התינוק/הילד שלנו.

ניתן לקיים את המפגשים בבית הלקוח ועל פי הצורך במקומות שונים בסביבת החיים של ילדיכם (גינה, ים...).

התפתחות תינוקות - עוד באתר שלי